Úvodná stránka | Kontakty | Štát: Česká republika | Jazyk: Slovenčina | Mena: CZK
Prihlásenie

Dvere KLASIK 1

Dvere KLASIK 1 ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb. Kliknutím myšou si vyberte požadovaný dezén. Po prejdení kurzorom myši cez niektorý z dezénov, ihneď uvidíte náhľad vybraného modelu dverí v tejto podobe. Vzhľadom na rozdiely v technológii výroby použitých materiálov, z ktorých sú dvere a obložkové zárubne vyrobené, nemusí byť pri povrchoch vždy dosiahnutá 100 % zhoda farebnosti dekorov. Toto sa nepovažuje za vadu a nemôže byť predmetom reklamácie.

Chcete doriešiť výber dverí
osobne v štúdiu?

Vyberte si dverové štúdio

Páčia sa vám vybrané dvere a nie ste si istí výberom dekoru, skla a ďalších parametrov? Radi vám pomôžu naši špecialisti vo dverových štúdiách.Vyberte dekor

Cena od

Obrázky sú iba informatívne. Detailné vyobrazenie nemusí presne zodpovedať skutočnosti.

Vizualizace

Povrch 3DMateriál CPL 0,8 mm

Povrch extrémne odolný voči oderu a poškriabaniu. Vhodný pre oblasť s každodennou veľkou záťažou, napríklad nemocnice, školy, hotely.

Povrch CPL 0,8 mmMateriál CPL 0,2 mm

Povrch vysoko odolný voči poškriabaniu. Odporúča sa na miesta s veľkou záťažou, najmä do domácností s malými deťmi alebo domácimi miláčikmi.

Povrch CPL 0,2 mmMateriál fólia

Umelý povrch, ktorý je veľmi podobný prírodným materiálom.

Povrch fóliaMateriál RAL

Lakovaný povrch. Dodávame v širokom spektre farieb. Farbu RAL si môžete vybrať spomedzi príplatkov – farba

Povrch RAL

 
Kompletnú ponuku dodávaných odtieňov farby RAL nájdete medzi príplatkami


Materiál Pór

V tomto dezéne dodávame iba obložkové zárubne bielej farby.

Povrch STRUKTURPovrch SOLO MATRIX

Povrch SOLO MATRIX je technologicky veľmi vyspelý produkt - výsledok sofistikovaného výskumu, špičkových technológií, ale zároveň aj remeselné starostlivosti o detail. Vyznačuje sa dokonalou odolnosťou voči najrôznejším vplyvom a navyše aj perfektným vzhľadom pripomínajúcim štruktúru dreva - predstavuje tak dokonalú rovnováhu medzi estetikou a funkčnosťou a je tak ideálnym prvkom pre Váš interiér. Tento unikátny laminátový povrch sme pre Vás priviezli priamo z Talianska a ponúkame Vám ho v dekoroch, ktorých názvy Vám pripomenú záižitky z minuloročnej dovolenky - MONDENA, Rimini, Palermo a Florence.

Povrch MATRIXSpäť na výber modelu

Chcete doriešiť výber dverí osobne v štúdiu?

Vyberte si dverové štúdio

Páčia sa vám vybrané dvere a nie ste si istí výberom dekoru, skla a ďalších parametrov? Radi vám pomôžu naši špecialisti vo dverových štúdiách.

Vaša zostava

Dvere KLASIK 1

Povrch: fólia

Dezén: jelša

Sklo: Kôra, číra

Cena od 2 190 Kč cena je bez DPH