Úvodná stránka | Kontakty | Štát: Česká republika | Jazyk: Slovenčina | Mena: CZK
Prihlásenie

Dvere UNICO 21

Dvere UNICO 21 ponúkame v širokom spektre povrchových úprav a farieb. Kliknutím myšou si vyberte požadovaný dezén. Po prejdení kurzorom myši cez niektorý z dezénov, ihneď uvidíte náhľad vybraného modelu dverí v tejto podobe. Vzhľadom na rozdiely v technológii výroby použitých materiálov, z ktorých sú dvere a obložkové zárubne vyrobené, nemusí byť pri povrchoch vždy dosiahnutá 100 % zhoda farebnosti dekorov. Toto sa nepovažuje za vadu a nemôže byť predmetom reklamácie.

Chcete doriešiť výber dverí
osobne v štúdiu?

Vyberte si dverové štúdio

Páčia sa vám vybrané dvere a nie ste si istí výberom dekoru, skla a ďalších parametrov? Radi vám pomôžu naši špecialisti vo dverových štúdiách.Vyberte dekor

Cena od

Obrázky sú iba informatívne. Detailné vyobrazenie nemusí presne zodpovedať skutočnosti.

Povrch SOLO MATRIX

Povrch SOLO MATRIX je technologicky veľmi vyspelý produkt - výsledok sofistikovaného výskumu, špičkových technológií, ale zároveň aj remeselné starostlivosti o detail. Vyznačuje sa dokonalou odolnosťou voči najrôznejším vplyvom a navyše aj perfektným vzhľadom pripomínajúcim štruktúru dreva - predstavuje tak dokonalú rovnováhu medzi estetikou a funkčnosťou a je tak ideálnym prvkom pre Váš interiér. Tento unikátny laminátový povrch sme pre Vás priviezli priamo z Talianska a ponúkame Vám ho v dekoroch, ktorých názvy Vám pripomenú záižitky z minuloročnej dovolenky - MONDENA, Rimini, Palermo a Florence.

Povrch MATRIXSpäť na výber modelu

Chcete doriešiť výber dverí osobne v štúdiu?

Vyberte si dverové štúdio

Páčia sa vám vybrané dvere a nie ste si istí výberom dekoru, skla a ďalších parametrov? Radi vám pomôžu naši špecialisti vo dverových štúdiách.

Vaša zostava

Dvere UNICO 21

Povrch: MATRIX

Dezén: mondena priečny

Sklo: planibel sivá

Cena od 5 740 Kč cena je bez DPH