Úvodná stránka | Kontakty | Štát: Česká republika | Jazyk: Slovenčina | Mena: CZK
PrihlásenieDvere STYL 16

K modelu dverí STYL 16 si môžete objednať širokú škálu príplatkových úprav, ktoré sa dajú pohodlne vyberať v nasledujúcom formulári. Zobrazovaná cena je vždy konečná, vrátane všetkých príplatkov a DPH.

Chcete doriešiť výber dverí
osobne v štúdiu?

Vyberte si dverové štúdio

Páčia sa vám vybrané dvere a nie ste si istí výberom dekoru, skla a ďalších parametrov? Radi vám pomôžu naši špecialisti vo dverových štúdiách.Vyberte rozmery a provedenie

Cena od

Obrázky sú iba informatívne. Detailné vyobrazenie nemusí presne zodpovedať skutočnosti.

Dvere majú kazetový rámček

Vizualizace

Parametre

Dvere sa dajú objednať ako jednokrídlové (rozmer 60 – 90/197) alebo dvojkrídlové (rozmer 125, 145/197).

Rozmery

rozmer 70/197

rozmer 90/197

Dvere sú ponúkané v štandardnom vyhotovení, ďalej si môžete objednať dvere posuvné, bez falcu, kyvné, požiarne odolné, dymotesné, protihlukové

Vyhotovenie

Štandardným vyhotovením dverí sú dvere s falcom. Rozmer dverí vo falci je o 3 cm menší než maximálna šírka dverí. Príklad: dvere 80/197 majú maximálnu šírku 85 cm, šírka vo falci je 82 cm a priechod má šírku 80 cm.

Posuvné dvere môžu byť na stenu alebo do stavebného púzdra. Šírka posuvných dverí na stenu je: menovitý rozmer dverí + 9 cm. Šírka posuvných dverí do púzdra je: menovitý rozmer dverí + 5 cm.

U zamykateľných mušliach negarantujeme plné zasunutie do puzdra. Plne zasunúť možno iba mušle Hook-R a Hook-HR.

Dvere SONET iba s  vodiacim dvojtrnom.

Dvere SONET nelze do puzdra PARELLEL a TELESKOP.

Dvere bez falcu je možné dodať vo všetkých modelových radoch okrem radu SONET a požiarne odolných dverí, dymotesných a protihlukových dverí. Dvere bez falcu je možné zakúpiť iba v komplete s obložkovou zárubňou

Kyvné dvere umožňujú otváranie na obidve strany, s fixáciou v stredovej polohe, pomocou pružinových pántov. Kyvné dvere môžu byť iba plné s výplňou z dierovanej drevotrieskovej dosky a povrch bude fólia HPL alebo CPL o hrúbke 0,8 mm.

Oblá hrana dverí vylepšuje estetický vzhľad dverí.

Dveře plné lze dodat jako protihlukové (vzduchově neprůzvučné) v obložkové zárubni SOLO. Pro dveře v ocelové zárubni je vzduchová neprůzvučnost o 2 dB menší. U těchto dveří vždy musí být prah.

Dveře plné lze dodat jako protihlukové (vzduchově neprůzvučné) v obložkové zárubni SOLO. Pro dveře v ocelové zárubni je vzduchová neprůzvučnost o 2 dB menší. U těchto dveří vždy musí být prah.

Plne dvere je možné dodať ako protihlukové (vzduchovo nepriezvučné), v obložkovej zárubni SOLO. Pre dvere v oceľovej zárubni je vzduchová nepriezvučnosť o 2 dB menšia. Pri týchto dverách musí byť vždy prah.

Požiarne odolné dvere je možné dodať ako protihlukové (vzduchovo nepriezvučné), v protipožiarnej obložkovej zárubni SOLO. Pre dvere v oceľovej zárubni je vzduchová nepriezvučnosť o 2 dB menšia. Pri týchto dverách musí byť vždy prah. Pri výbere kovania je potrebné počítať s tým, že hrúbka dverí bude 44 mm.

Požiarne odolné dvere je možné dodať ako protihlukové (vzduchovo nepriezvučné), v protipožiarnej obložkovej zárubni SOLO. Pre dvere v oceľovej zárubni je vzduchová nepriezvučnosť o 2 dB menšia. Pri týchto dverách musí byť vždy prah. Pri výbere kovania je potrebné počítať s tým, že hrúbka dverí bude 47 mm.

V obložkovej zárubni SOLO je možné dodať požiarne odolné dvere v dymotesnom vyhotovení – požiarna odolnosť je EI2 30 - Sm(Sa)

Požiarne odolná zárubňa má požiarnu odolnosť EI230 (E30, EW30).

To, či sa jedná o pravé alebo ľavé dvere, sa určuje takto: Postavíme sa čelom k širšej strane dverí. Na ktorej strane sú pánty, také sú dvere: ľavé a pravé

Orientácia

 Levé dveře

Pri pohľade zo širšej strany dverí,

sa pánty dverí nachádzajú na ľavej strane.

Pravé dveřePri pohľade zo širšej strany dverí,

sa pánty dverí nachádzajú na pravej strane.

Tyto dveře nelze objednat v kompletu s obložkovou zárubní. Pro objednání obložkové zárubně se musí vyplnit zaměřovací protokol! Veškeré ceny a příplatky se vztahují pouze na samotné posuvné dveře.

Späť na výber dekoru Pokračovať na výber doplnkov


Chcete doriešiť výber dverí osobne v štúdiu?

Vyberte si dverové štúdio

Páčia sa vám vybrané dvere a nie ste si istí výberom dekoru, skla a ďalších parametrov? Radi vám pomôžu naši špecialisti vo dverových štúdiách.

Vaša zostava

Dvere STYL 16

Povrch: fólia

Dezén: jelša

Rozmer: 60

Vyhotovenie: štandardné

Orientácia: ľavé

Cena načítám cenu... cena je bez DPH